Yükleniyor
Yaka Kartı
Yaka Kartı
Yaka Kartı
Yaka Kartı

Yaka Kartı


Sektörde Yaka Kartı

Personel tanıtımında yaka kartı

Yaka kartı günümüzde firmaların personelleri için kullandığı bir kimlik kartı diyebiliriz. Personelin takacağı kaliteli bir yaka kartı firma kurumsallığı ve müşterinin hizmet alırken kendisini güvende hissetmesini sağlar.


Yaka Kartı Kimliğiniz

Yaka kartı kurumsal kimliğin olmazsa olmazı baskı ürünlerindendir.

Pek çok firma düzenli olarak, tüm personel için yaka kartı baskısı yaptırma gereksinimi duyar. Yaka kartı ön ve ön/arka seçenekleri ile iki şekilde basılabilir. Yaka kartı üzerinde yer alacak bilgiler ise İsim Soyisim yada İsim Soyisim + Fotoğraf gibi vb tüm kimlik bilgilerine de yer verilebilir. Yaka kartları genel olarak 8.6x5.4 cm boyutunda, plastik kullanılarak ve 4 Renk CMYK ile basılır


Yaka Kartı Çeşitleri

Standart yaka kartı

Yaka kartları günümüz teknolojisi ile çok çeşitli materyallerle farklı farklı basılabilmektedir. Metal yaka kartı, plastik yaka kartı olarak 2 çeşit baskı çeşidimiz bulunmaktadır. Firmanız için kurumsal kimliğinizin olmazsa olmazlarından yaka kartı prestijiniz için gerekli ürünlerden biridir.


MD Dijital'de Yaka Kartı

Yaka Kartı Baskı Siparişini Vermeden Önce Dikkat Edilmesi Hususlar

  • - Yaka kartı tasarımınızı doğru ölçülerde olmasına özen göstermelisiniz. Bu noktada Md Dijital ekibinden destekte isteyebilirsiniz
  • - Baskının 4 Renk yani CMYK olarak kullanılacağını unutmamak gerekir.
  • - Sipariş vereceğiniz yaka kartının ölçüleri ile tasarımın ölçüleri aynı olmalı ve taşma payı verdiğinizden emin olunuz.
Referanslarımız