Yükleniyor
Laminasyon
Laminasyon
Laminasyon
Laminasyon

Laminasyon

Dilediğimiz kadar dijital hayata müdahil olalım, uzun süre sakladığımız ürünler için laminasyon her zaman önemini korumaya devam edecek. Çünkü profesyonel hayatın vazgeçilmez bir unsuru olan laminasyon bir firma mutlaka kullanma gereken bir üründür. Toplantılarda, iş dünyasına dair etkinliklerde, fuarlarda, iş yemeklerinde ve iş dünyasının daha pek çok noktasında laminasyon her zaman aktif olarak kullanılır.


İş Dünyasında Laminasyon

Tüm işletmeler için bir vazgeçilmez laminasyon

Laminasyon kelime anlamı olarak yüzey koruyucu malzeme ile kağıdın yüzeyinin kaplanması anlamına gelir.Günümüzde matbaacılıkta laminasyon ne demek sorusuna verilebilecek olan en kısa cevap; yüzey kaplama işlemleri olabilir. Laminasyon işlemleri pek çok farklı malzeme kullanılarak, çok farklı şekilde yapılabilmektedir.


Laminasyon Basımı

Kalite ve uzun ömrün katkısı laminasyon

Lamisyon uygulanan baskı ürünlerinde kalite ve dayanıklılık süresini artırır. Laminasyon mat ve parlak olarak uygulanabilecek olan yüzey kaplama malzemeleri isteğe bağlı olarak farklı şekillerde kullanılabilir. Baskısı alınmış olan materyallere uygulanacak olan laminasyon malzemeleri, her zaman için kağıdın gerektirdiği laminasyon malzemesi ile kaplanmalıdır.


MD Dijital'de Laminasyon

Profesyonel tasarımlar, uzman ekibimiz ile laminasyon buluşuyor.

En çok kullanılan ve akla ilk gelen yüzey kaplama malzemesi olan laminasyon, parlak veya mat olarak uygulanabilen ve oldukça kaliteli olan bir yüzey kaplama malzemesidir. Yapılan baskı işlemlerinden sonra yapılacak olan laminasyon işlemleri ile daha kaliteli baskı ürünleri elde edilebilir. Baskı işlemlerinin daha kaliteli ve uzun ömürlü olması için yapılan yüzey kaplama işlemleri matbaacılıkta laminasyon işlemi olarak geçmektedir.


Nasıl Laminasyon Sahip Olurum ?

MD Dijital ile laminasyon sahibi olmak oldukça kolaydır.

Öncelikle istediğiniz laminasyon özelliklerini belirlemelisiniz. Ardından sizin için basılı ürününüze laminasyonu çekmemizi bekleyin. Eğer, laminasyon özelliklerini nasıl belirleyeceğiniz konusunda bilgi almak istiyorsanız bizden bilgi alabilirsiniz.

Referanslarımız