Yükleniyor
Foreks/Dekota
Foreks/Dekota
Foreks/Dekota
Foreks/Dekota

Foreks / Dekota

Günümüzde foreks veya dekota olarak da bilinir. Pürüzsüz yüzeye sahip olmakla birlikte esnek ve dayanıklı yapıda PVC esaslı baskı malzemesi diyede adlandırabiliriz. Foreks veya dekota üzerine folyo baskı yapılarak sıvama yapılabileceğini de söyleyebiliriz. Foreks veya dekota hafif bir malzemedir. Özelliği bakımından foreks veya dekota iç mekanlarda dahi kullanılmaktadır. Foreks veya dekota yüzeyi pürüzsüz olduğu için kaplama işleri için de uygun oldugu belirlenmiştir.


Foreks veya dekota özellikleri

Sektörde akla gelen ilk ürün foreks veya dekota olma özelliğini taşır.

Foreks veya dekota genel olarak 3 ile 5 mm kalınlığındadır. Hafif ve sert bir görüntüsü vardır. Foreks veya dekota taşınması kadar monte edilmesi de basit ve kolay şekildedir. Foreks veya dekota yapısınındaki sert görüntü olması sebebi ile üzerine basılmakta olan poster ya da fotoğraflar için ekstra bir çerçeveye gerek kalmamaktadır. Foreks veya dekota isteğimize bağlı olarak ayaklı veya ayaksız olarak da kullanılabilir. Foreks veya dekota arkasına çift taraflı bant yapıştırılırsa duvara asılarak da rahatça kullanılabilir.


Sektörde Foreks veya Dekota

Foreks veya dekota ürünü sektöründe en çok satılan üründür.

Foreks veya dekota iç ve dış mekanlarda çok tercih edilir. Folyo sıvama tekniği ile foreks veya dekota dilediğiniz mekanlarda çerçeve kullanmadan duvarınıza asabilirsiniz. Makina parkurumuz sayesinde folyo baskı teknolojisi ile kaliteli ve canlı görseller elde edilir.


MD Dijital'de Foreks veya Dekota

Profesyonel tasarımlar, uzman ekibimiz ile foreks veya dekota ile buluşuyor.

Türkiye’nin en büyük dijital baskı ve ozalit firması MD Dijital'den vereceğiniz foreks veya dekota baskı siparişleri hem uygun fiyatlı hem de kaliteli olarak sizlere sunulur. Foreks veya dekota yanı sıra yüzlerce baskı ürünü yine MD Dijital güvencesi ve uygun fiyat avantajı ile hizmetinize sunulur.


Nasıl Foreks veya Dekota Sahip Olurum ?

MD Dijital ile foreks veya dekota sahibi olmak oldukça kolaydır.

Öncelikle istediğiniz foreks veya dekota özelliklerini belirlemelisiniz. Ardından sizin için tasarlayacağımız foreks veya dekota tasarımlarını görmek için bekleyin. Eğer, foreks veya dekota özelliklerini nasıl belirleyeceğiniz konusunda bilgi almak istiyorsanız şu yazımızı okuyarak bilgi alabilirsiniz.

Foreks veya Dekota Baskı Siparişi Öncesi Dikkat Edilmesi Gerekenler

  • - Foreks veya dekota tasarımınız farklı olmalı. İyi bir tasarım rakipleriniz arasından sıyrılmanızı sağlar.
  • - Başka foreks veya dekota tasarımlarını inceleyerek size ilham verecek alternatiflere göz atın. Yeni fikirlerin kafanızda canlandığına tanık olacaksınız.
  • - foreks veya dekota tasarımınızda önce hangi renklere yer vereceğinizi belirleyin.
  • - Firmanızın sosyal medya hesaplarınada foreks veya dekota yer verebilirsiniz.
Referanslarımız