Yükleniyor
Torba Zarf
Torba Zarf
Torba Zarf
Torba Zarf

Torba Zarf


Firmalar için Torba Zarf

Sürekli İhtiyaç duyulan Torba Zarf

Sadece firmaların değil, bireysel kullanıcıların da sık sık ihtiyaç duyduğu bir kırtasiye malzemesi olan torba zarf hala işlevini sürdürmektedir.


Evraklarınız için Torba Zarf

Evraklarınızı depolamak için mutlaka bir torba zarfa ihtiyaç duyulur.

Evraklarınızı bir arada tutup taşınmasını kolaylaştıran torba zarf baskılar, firmanın her zaman ihtiyaç duyacağı ürünler arasındadır. Torba zarf hem dosyalamada hem de evrak kargolarken kullanabilirsiniz.


Torba Zarf Özellileri

Torba Zarf üst kulak kısmında yapışkanlı silikon mevcuttur

Firma logonuz ve iletişim bilgilerinizin yer alacağı torba zarf basımında MD Dijital’den faydalanarak kaliteli bir sonuç almak firmanızın profesyonel imajına katkı sağlar. Firmanız için bastıracağınız torba zarf için, kurumsal kimliğinizle uyumlu bir zarf tasarlamanız daha profesyonel bir imaj çizmenize yardımcı olur.


MD Dijital ile Torba Zarf

Torba zarf siparişinizi oturduğunuz yerden hızlıca verebilirsiniz.

Bu nedenle her ihtiyaç duyduğunuzda matbaa dolaşmak ve fahiş fiyatlar ödemek zorunda kalmazsınız. MD Dijital ile vereceğiniz siparişleriniz en kısa sürede basılarak özenle sunumunuza hazırlanır.


Torba Zarf Baskı Siparişi Öncesi Dikkat Edilmesi Gerekenler

  • - Torba Zarf tasarımında logo ve iletişim bilgilerine yer vermeniz, akılda kalıcı olmanıza ve müşterilerinize daha kolay ulaşmanıza yardımcı olur.
  • - Tasarımı baskıya uygun formatta çalışmaya özen göstermelisiniz. Bu nedenle tasarımınızı hazırlarken hazır torba zarf şablonlarını kullanabileceğinizi unutmayın.
  • - Torba Zarf tek yüze baskı yapılacağını unutmamalısınız. Arka yüzüne ve kulak kısmına baskı yapılmamaktadır.
  • - Torba Zarf baskı renklerini belirlerken logoda kullanılan renk sayısını dikkate almalısınız.
  • - Tasarımlarınızı komple zemine baskı olacak şekilde yapmamanız önerilir. Şablonlarda belirtildiği gibi yukarıdan 11 mm'lik boş alan bırakmanız gereklidir. Torba zarf tasarımında zemine baskılı tasarım çalıştığınızda çıkacak olan sonuç tüm kenarlarda beyaz boşlukla sonuçlanır.
Referanslarımız