Yükleniyor
Şapka Baskı
Şapka Baskı
Şapka Baskı
Şapka Baskı

Şapka Baskı

Kişiye özel şapka baskı yaptırabilirsiniz. İster fotoğrafınızı ister bir yazıyı şapka üzerine bastırabilirsiniz. Bu şekilde kişiselleştirilmiş şapka baskı elde etmeniz mümkün olacaktır.


İş Dünyasında Şapka Baskı

Büyük kitlelere yayılmanın en etkili yolu şapka baskı

Şapka baskı ile insan kafasını yağmur, güneş gibi çevresel etkenlere karşı koruduğu gibi en önemli aksesuardır. Şapka baskı bu özelliğinin yanında, dijital ortamdaki herhangi bir görseli de şapkanın üzerine baskı yapmamız mümkündür. Şapka baskı yöntemiyle elde etmek istediğiniz görseli şapkanın ön tarafına yazdırabilirsiniz. Şapkanın işlevsel özelliğiyle birlikte şapkayı kişiselleştirebilir veya kurumsal kimliğinizi tanıtıcı bir araç olarak kullanabilirsiniz.


Şapka Baskı Özellikleri

Şapka baskı sektöründe bir yıldız.

Şapka baskı da ön kısmı karşımızdaki kişiye görüş açısına giren bir bölüm olması açısından, istediğiniz mesajı vermenize yardımcı olur. Bu açıdan şapka baskı kullanarak yazı yazdırma, şapkanın önüne görsel bastırma işlemi önem taşımakta. Şapka baskıda ön kısmına koyacağınız herhangi bir görsel, karşınızdakiyle kurmak istediğiniz iletişime yararlı yönde katkı sağlayacaktır.


MD Dijital'de Şapka Baskı

Profesyonel tasarımlar, uzman ekibimiz ile şapka baskı buluşuyor.

Şapka baskı ile yazı yazdırmak veya firmanıza ait logonuzu şapkaya logo baskısı işlemi ile şapka üzerine bastırabilirsiniz, promosyon şapka yaptırma imkânı sağlamış olursunuz. Logolu şapka baskı sayesinde marka bilinirliğiniz artmış olur. Şapka baskı kullanımının günlük hayattaki sıklığından faydalanarak marka adının her eve girmesini sağlarsınız. Bunun sayesinde müşterilerinizin devamlı kullanabileceği bir aksesuar olması açısından müşterilerinizle yakınlık kurma imkânı sağlayabilirsiniz. Şapka baskı sonucunda müşterilerinizde ürün aidiyeti oluşacaktır.


Nasıl Bir Şapka Baskı ?

MD Dijital ile şapka baskı sahibi olmak oldukça kolaydır.

İnsanların ihtiyacını görmesini sağlayan,markanızın veya tanıttığınız ürünün daha çok akılda kalmasını sağlayan şapka baskı geleneksel yöntemin dışına çıkan modern reklam yöntemi olarak tercih edilmektedir. Şapka baskınıza logo baskısı yaparak markanızı müşterinize alışverişten sonra da hatırlatabilir, şapkaya yazı yazdırma işlemi ile sloganınızı şapka baskı ile yazdırıp görsel olarak akılda kalmasını sağlayabilirsiniz.

Şapka Baskı Siparişi Öncesi Dikkat Edilmesi Gerekenler

  • - Şapka baskı tasarımınız farklı olmalı. İyi bir tasarım rakipleriniz arasından sıyrılmanızı sağlar.
  • - Logonuza şapka baskı da mutlaka yer vermelisiniz.
  • - Başka şapka baskı tasarımlarını inceleyerek size ilham verecek alternatiflere göz atın. Yeni fikirlerin kafanızda canlandığına tanık olacaksınız.
  • - Şapka baskı tasarımınızda önce hangi renklere yer vereceğinizi belirleyin. Logonuzda bulunan renkleri kullanmak göze daha hoş görünecektir.
  • - Firmanızın sosyal medya hesaplarınada şapka baskı yer verebilirsiniz. Twitter ve Facebook gibi sürekli kullandığınız online iletişim mecraları varsa, logolarıyla sade bir bilgi olarak geçebilirsiniz. Bu sayede yeni tanıştığınız kişiler firmanızla her zaman iletişim halinde kalabilir.
Referanslarımız