Yükleniyor
Takvim
Takvim
Takvim
Takvim

Takvim

Takvim şirketinizi yıl boyunca sergilemek için harika fırsat takviminizi hareketlendirmek için çeşitli efektler bastırabilirsiniz. Tasarlanmış ve yazdırmaya hazır bir takvim sizde yok mu? Seçeneklerin tabikide bizde. Bazı zamanlarda herkez gibi biraz yardıma ihtiyacın var. MD Dijital takvim projenizi başarılı bir hale getirmenize yardımcı olacak bir üst düzey tasarımcı ekibine sahiptir.


İş Dünyasında Takvim

Tüm işletmelerin yılbaşı reklamı takvim

MD Dijital sadece sizin için özel bir takvim yaratabilen tasarım ekibine sahip olmaktadır. Vizyonunuzun takvim üzerinde göstermek için tasarımcıyla birebir çalışacaksınız. Reklamınız için ihtiyacınızı karşılayacak takvim için size tasarımlar yaratalım.


Sektörde Takvim

Her yılın ilk günü için çok satılan ürün takvim.

Şirket takvimleri ile tam olarak ne elde edersiniz. Şu şekilde sıralayabiliriz... Kartvizitler veya broşürler gibi pazarlama materyalleri çok önem taşıyor olsa da, takvim ürününe gelince pastayı alırlar. Ve şunu kesinlikle unutmayın, görünüşte ne kadar az satış olsada, yıl boyunca kullanılacağı için takvim çok iyi pazarlama yöntemidir.


MD Dijital'de Takvim

Profesyonel tasarımlar, uzman ekibimiz ile takvim buluşuyor.

Türkiye’nin en büyük dijital baskı ve ozalit firması MD Dijital'den vereceğiniz takvim baskı siparişleri hem uygun fiyatlı hem de kaliteli olarak sizlere sunulur. Takvim yanı sıra yüzlerce baskı ürünü yine MD Dijital güvencesi ve uygun fiyat avantajı ile hizmetinize sunulur.


Nasıl Takvim Sahip Olurum ?

MD Dijital ile takvim sahibi olmak oldukça kolaydır.

Öncelikle istediğiniz takvim özelliklerini belirlemelisiniz. Ardından sizin için tasarlayacağımız takvim tasarımlarını görmek için bekleyin. Eğer, takvim özelliklerini nasıl belirleyeceğiniz konusunda bilgi almak istiyorsanız şu yazımızı okuyarak bilgi alabilirsiniz.

Takvim Baskı Siparişi Öncesi Dikkat Edilmesi Gerekenler

  • - Takvim tasarımınız farklı olmalı. İyi bir tasarım rakipleriniz arasından sıyrılmanızı sağlar.
  • - Başka takvim tasarımlarını inceleyerek size ilham verecek alternatiflere göz atın. Yeni fikirlerin kafanızda canlandığına tanık olacaksınız.
  • - takvim tasarımınızda önce hangi renklere yer vereceğinizi belirleyin.
  • - Firmanızın sosyal medya hesaplarınada takvim yer verebilirsiniz.
Referanslarımız