Yükleniyor
İnsert
İnsert
İnsert
İnsert

İnsert


İnsert baskı şeklindede kullanılan insert kavramı, günümüzde perakende iş yapan firmalar için önemli bir hale gelmiştir. İnsert müşterilere ulaşmayı kolaylaştırarak, yapılan kampanyalardan istenilen sonuçların alınmasını sağlar.


İnsert nedir?

İnsert aslında hepimizin sıkça gördüğü ürünlerdir.

Bilinen adıyla söylemek gerekirse, insert aslında firmaların fotoğraflı indirim veya tanıtım broşürleridir. Açıklayıcı olmak gerekirse insert perakende satış yapan firmaların müşterileriyle iletişim kurdukları, etkili reklam ve promosyon materyalleridir.


İnsert Neden Kullanırız?

İnsert markalaşma aracı olarak kullanlır.

İnsert temel amaçlarından bir tanesi de, indirim ürünlerini, kampanyaları ve firma hakkındaki bilgileri müşteriye insert ile en etkili ve kısa yoldan ulaştırmaktır.


İnsert Faydaları

İnsert baskılar düzenli aralıklarla genellikle haftalık periyodlarla çıkar.

insert müşterilerin düzenli yapılan indirim ve kampanyaları takip etmesine olanak sağlar. İnsert müşterilerin öğrenmesi gereken tüm indirimleri bir arada göstermeleriyle de oldukça kullanışlı bir hal alırlar.


Sektörde İnsert

İnsert reklamı ile firmalar müşterilerine indirimlerini iletmektedir.

Aynı zamanda kampanyalarıyla detaylı bilgi vererek potansiyel müşterilerinin de rakip firmalarla fiyat karşılaştırması yapmasını sağlayarak müşteri ağlarını da genişletirler.


Referanslarımız