Yükleniyor
Diplomat Zarf
Diplomat Zarf
Diplomat Zarf
Diplomat Zarf

Diplomat Zarf


Şirketler Arası Diplomat Zarf

Diplomat zarf, şirketlerin kurumsal işlerinde kullandığı gönderi zarflarına verilen isimdir.

Diplomat zarflar; kurumsal yazışmalarda, firma içi ve firmaların müşteri veya diğer gönderimlerde kullanılır. Diplomat zarf temel işlevi ise kurumsal bir imaj yaratarak, şirket adına değer katmak ve bu yolla markaya duyulan güveni artırmaktır.


Diplomat Zarf Çeşitleri

İki adet diplomat zarf çeşidi bulunur.

Biri içinde alıcı bilgilerinin yer aldığı pencereli diplomat zarf, diğeri ise üstünde alıcı bilgilerinin yazılabileceği veya etiketle yapıştırılabileceği penceresiz diplomat zarfıdır. Pencereli diplomat zarflar genellikle posta/kargo ile gönderilecek olan zarflar için tercih edilmektedir.


Diplomat Zarf Özellileri

Diplomat zarfın üst kulak kısmında yapışkanlı silikon mevcuttur

Üstünde bulunan ince kağıdı kaldırdığınızda zarfın kulağını yapıştırabilirsiniz.


MD Dijital ile Diplomat Zarf

Diplomat zarf siparişinizi MD Dijital ile oturduğunuz yerden hızlıca verebilirsiniz.

Bu nedenle her ihtiyaç duyduğunuzda matbaa dolaşmak ve fahiş fiyatlar ödemek zorunda kalmazsınız. MD Dijital ile vereceğiniz siparişleriniz en kısa sürede basılarak özenle sunumunuza hazırlanır.


Diplomat Zarf Baskı Siparişi Öncesi Dikkat Edilmesi Gerekenler

  • - Diplomat zarfınızın üstünde şirketinizin logo, adres ve telefon gibi bilgilerine yer vermek müşterilerinizin firmanız ile kolayca iletişime geçmesine olanak sağlar.
  • - Diplomat zarf tasarımını hazırlarken baskıya uygun formatta çalışmaya özen göstermelisiniz. Bu sebeple tasarımınızı hazırlarken hazır diplomat zarf şablonları talep edebileceğinizi unutmayın.
  • - Diplomat zarflarda tek yüz baskı yapılacağını unutmayınız. Arka yüz ve kulak kısmına baskı yapamamaktayız.
  • - Renk sayısını belirlerken diplomat zarf üzerindeki logonuzda kullanılan renk sayısını dikkate almalısınız.
  • - Tasarımlarınızı komple zemine baskı olacak şekilde yapmamanız önerilir. Şablonlarda belirtildiği gibi yukarıdan 11 mm'lik boş alan bırakmanız gereklidir. Diplomat zarf tasarımında zemine baskılı tasarım çalıştığınızda çıkacak olan sonuç tüm kenarlarda beyaz boşlukla sonuçlanır
Referanslarımız