Yükleniyor
Bloknot
Bloknot
Bloknot
Bloknot

Bloknot

Teknoloji gelişmiş olsada çevremizde bloknot kullanan çok insan görüyoruz ve bunun vazgeçilmesi zor bir alışkanlık olduğunu söyleyebiliriz.


İş Dünyasında Bloknot

Tüm işletmeler ve çalışanlar için akla gelen ürün bloknot

Kullanım kolaylığı taşıma konusundaki rahatlığı ile bloknot müşterilerinizin çok işine yarayacak bir promosyon ürünü olduğunu söyleyebiliriz. Bloknot kullanma alanlarının başında etkinlikler ve ofis içi kullanım gelir. Etkinlikler markanızın logosunun olduğu bloknot müşterilerinizin elinde sizin reklamınızı uzun süre yapmaya devam ederler. Bu firmanıza reklam yöntemlerinden fazla avantaj sağlar.


Sektörde Bloknot

Herkesin mutlak ihtiyacı bloknot

Ofis kullanımlarda müşterilerinizin sürekli gözü önünde kalarak sizden daha fazla bloknot alım yapmalarını sağlayabilirsiniz. Bloknot promosyon ürünleri markanızın devamlı olarak müşterilerinizin sizi hatırlamasına ve müşterilerinizle bağın kuvvetlenmesine sebep olur. Bir çok firmanın çok yüksek bütçeler harcayarak elde etmeye çalıştığı bir şeydir.


MD Dijital'de Bloknot

Profesyonel tasarımlar, uzman ekibimiz ile bloknot buluşuyor.

MD Dijital ayrıcalıkları ile en kaliteli bloknotlarınızı bastırabilirsiniz. Kalite ile de bu promosyon kampanyanızdan en yüksek dönüşleri alabilirsiniz. Ürünün alt kısmında taşıyıcı kağıt bulunur. Görsellerde gözüktüğü gibi, hazır ve kapaksız olarak basılmaktadır.


Nasıl Bloknot Sahip Olurum ?

MD Dijital ile bloknot sahibi olmak oldukça kolaydır.

Bloknot baskılarında A4 (21x29.7cm), A5 (14.8x21cm) ve A6 (10.5x14.8) olmak üzere üç boyut kullanır. Hangi boyuta seçeceğiniz konusunda müşterilerinizin kullanım alanlarını dikkate almanızda fayda var. Tasarımınızın şık ve sade güzel olması için müşterilerinizin bloknotlarınızı yanlarında taşımaları için onları özendirmektedir. Bloknot tasarımı içerisinde potansiyel müşterilerin sizlere ulaşabilecekleri iletişim bilgilerine de yer vermeyi unutmayın. Bloknot tasarımlarınızı doğru ölçülerle yapmaya özen gösterin. Bloknot sayfa düzenini çizgili veya kareli seçtiğiniz durumda tasarımınızı çizgili veya kareli yapmanız gerekmektedir, sizlere yardımcı olması açısından bize ulaşabilirsiniz.

Bloknot Baskı Siparişi Öncesi Dikkat Edilmesi Gerekenler

  • - Bloknot tasarımınız farklı olmalı. İyi bir tasarım rakipleriniz arasından sıyrılmanızı sağlar.
  • - Logonuza bloknot mutlaka yer vermelisiniz.
  • - Başka bloknot tasarımlarını inceleyerek size ilham verecek alternatiflere göz atın. Yeni fikirlerin kafanızda canlandığına tanık olacaksınız.
  • - Bloknot tasarımınızda önce hangi renklere yer vereceğinizi belirleyin. Logonuzda bulunan renkleri kullanmak göze daha hoş görünecektir.
  • - İletişim bilgilerinizin tam ve eksiksiz olduğuna emin olun. Göreviniz, telefon numarası, e-posta ve adres bilgileri bloknot için en temel öğelerdir.
Referanslarımız