Yükleniyor
Cepli Dosya
Cepli Dosya
Cepli Dosya
Cepli Dosya

Cepli Dosya


Firmanız İçin Cepli Dosya

Cepli dosyalar, kurumsal kimliğinizi yansıtan ve şirketin profesyonel imajına olumlu yönde katkı sağlayabilecek en iyi araçlardan biridir. Tüm matbularınızı bir arada tutarken, firma isminizin de hafızalarda yer etmesine yardımcı olur.


Diğer Materyalleriniz İçin Cepli Dosya

Cepli dosyalar, promosyon malzemelerinizi bir çatı altında toplayıp kolayca taşımanıza yardımcı olur. Ayrıca sözleşmeler, dosyalar ve sunumlarınızı taşımak için de uygun bir araçtır. Logonuzun ve iletişim bilgilerinizin bulunduğu cepli dosya baskıları, bu özelliği neticesinde, siz işlerinizi yaparken kurumsal imajınızı da beraberinizde taşımanıza yardımcı olur. Böylece toplantı ve görüşmelerde siz hiçbir çaba göstermeden reklam malzemenizi de yanınızda götürmüş olursunuz.


MD Dijital için Cepli Dosya

MD Dijital kalitesiyle aldığınız hizmet, şirketinizin ihtiyaç duyduğu tüm kurumsal kırtasiye ve baskı hizmetleri için yanınızdadır. Hızlı, güvenilir bir alışveriş deneyimi yaşayacağınız MD Dijital'de, cepli dosya siparişi oluşturmanız oldukça kolay ve pratiktir çünkü MD Dijital’in yenilikçi sistemi sayesinde matbaaya gitmenize gerek kalmadan, tüm işlemlerinizi internet üzerinden yapabilirsiniz. Eğer tasarımınız baskıya hazır ise dosyanızı hazırlayın ve internet üzerinden bize iletin. Sonrasında baskı adedinizi belirleyin cepli dosya siparişinizi oluşturun. MD Dijital ile alışveriş yapmak işte bu kadar kolay!


Baskı Öncesi Cepli Dosya

MD Dijital’de cepli dosyalarınıza önlü ve arkalı olarak baskı yapabilirsiniz. Eğer Tasarımınız hazır ise ileteceğiniz tasarım dosyasında her iki yüzün tasarımlarının da yer aldığından emin olun.

Cepli Dosya Baskı Siparişi Öncesi Dikkat Edilmesi Gerekenler

  • - Cepli dosya baskılarınızda kurum, logo ve iletişim bilgilerinize mutlaka yer vermelisiniz.
  • - Farklı olarak Örnek cepli dosya tasarımlarını incelemek, yapacağınız tasarım için size ilham verir.
  • - Cepli dosya tasarımlarınızın sade fakat etkileyici bir tasarım, dosyalarınızın daha çok dikkat çekmesine yardımcı olur.
  • - Mevcut cepli dosyalar A4 ebadında ki sayfalar için uygundur.
Referanslarımız