Yükleniyor
Kaşe
Kaşe
Kaşe
Kaşe

Kaşe


Firmalar için Kaşe

Tüm Departmanlar için Kaşe Olmazsa Olmazlardandır.

Kaşe firma bilgi ve iletişim bilgileri başta olmak üzere, ihtiyaç duyulan bilgileri gösterebilmek için kullanılan üründür. Firmaların muhasebe, lojistik, insan kaynakları başta olmak üzere tüm departmanları için olmazsa olmaz bir ürün olan kaşe kurumsal kullanımın yanı sıra kişisel olarak da kullanılabilir.


Kaşe Seçimi

Kaşe Özelliklerine Göre En İyi Seçim

Kaşe için önde gelen bir marka bulunur: Sırdaş Kaşe kalitesi ve geniş dağıtım ağı ile başta gelir. Kaşe ürününüze farklı ebat seçenekleri ile MD Dijital’den kolayca ulaşabilirsiniz. Sırdaş Kaşe baskı ürünlerinde 25x8 mm (Tip 1), 38x14 mm (Tip 2), 47x16 mm (Tip 3), 55x20 mm (Tip 4) ve 39x39 mm (Tip 5) olmak üzere 5 farklı ebat seçeneği bulunmaktadır.


Sektörde Kaşe

Kaşe Renk Seçimleri Nasıl Yapılır ?

Kaşe tüm sektörde kullanılan üründür. Bu sebeple de kullanım yerlerine göre farklı renk kaşe tercih edilir. Kaşe de 3 farklı renk bulunmaktadır; siyah kaşe, mavi kaşe ve kırmızı kaşe. Bu renk, ebat seçeneklerinizden dilediğinizi MD Dijital ile hem online hem de uygun fiyatlı olarak kolayca alabilirsiniz.


MD Dijital ile Kaşe

Kaşe siparişinizi oturduğunuz yerden hızlıca verebilirsiniz.

Türkiye’nin en büyük dijital baskı merkezi olan MD Dijital kaşe dahil yüzlerce baskı ürününü uygun fiyatlarla bulabilme imkanı sağlar. Hadi siz de hemen kaşe ve diğer baskı ihtiyaçlarınızı MD Dijital ile sipariş verin, zaman kaybından kurtulun!


Kaşe Siparişi Öncesi Dikkat Edilmesi Gerekenler

  • - Kaşe tasarımını hazırlarken tüm bilgilere yer verdiğinize emin olun.
  • - Kaşe boyutunu seçerken yer alacak bilgiler ve kaşenin kullanılacağı alanları göz önünde bulundurun.
  • - Kaşe Siyah Kaşe, Kırmızı Kaşe ve Mavi Kaşe olmak üzere 3 farklı renk seçeneği bulunur. Kaşe siparişini verirken renk belirtmeyi unutmayın.
  • - Tasarımı doğru format ve ebatta göndermeye özen gösterin. Ücretsiz kaşe şablonlarını kullanabilirsiniz.
Referanslarımız