Yükleniyor
Asetat Baskı
Asetat Baskı
Asetat Baskı
Asetat Baskı

Asetat Baskı

Asetat baskı her zaman önemini korumaya devam edecektir. Profesyonel hayatın vazgeçilmez bir unsuru olan asetat baskı, önemli bir üründür. Toplantılarda, iş dünyasına dair etkinliklerde, fuarlarda, iş yemeklerinde ve iş dünyasının daha pek çok noktasında asetat baskı aktif olarak kullanılır.


İş Dünyasında Asetat Baskı

Özel sunumlarda asetat baskı ile fark yaratın

Yeni nesil baskı türlerinden biri olan asetat baskı hem ışığa duyarlılığı hem de çevreye verilen zararın azaltılması açısından asetat baskı doğa ile dost ve oldukça avantajlı bir baskı sistemidir. Asetat baskı yumuşak ve sert yüzeylere kolaylıkla baskı uygulanabilir. Asetat baskı kolay kuruyan baskı sisteminde dağılma ve bozulmalar asla yaşanmaz.


Asetat Baskı Basımı

Sektörde önemli rol asetat baskı

Asetat baskı ile baskıya verilecek görsel dijital yöntemle aktarıldığı için herhangi bir sorun yaşanmaz. Asetat baskı içerisinde hemen hemen yok denecek kadar az uçucu madde içerdiği için kullanım sırasında sizleri rahatsız edici bir problem oluşmaz. Asetat baskı diğer baskı türlerine göre hem uygun fiyatlı hem pratik olan asetat baskı sistemiyle ile daha kaliteli sonuçlar elde edilebilir.


MD Dijital'de Asetat Baskı

Profesyonel tasarımlar, uzman ekibimiz ile asetat baskı buluşuyor.

Neredeyse her alanda kullanabileceğiniz asetat baskı sistemi, yapışkanlı sticker üzerine uygulanabildiği gibi promosyon ürün üzerine asetat baskı en çok tercih edilenler arasındadır. Asetat baskı Kredi ve market kartları gibi ürünlerde de rahatlıkla tercih edebilirsiniz.


Nasıl Asetat Baskı Sahip Olurum ?

MD Dijital ile asetat baskı sahibi olmak oldukça kolaydır.

Asetat baskı hizmetlerinde özel yöntemleri kullanan ve baskı uygulaması ile estetik çözümlere imza atan firmamız çok farklı sektörlerin ihtiyacına uygun şekilde Aseta Baskı ile özel ürünlere baskı yaparak işlemler yapıyor. Tüm sektörlerde kullanılan Asetat Baskı firmamızda özel işlem basamakları ile uygulanıyor.

Asetat Baskı Siparişi Öncesi Dikkat Edilmesi Gerekenler

  • - Asetat baskı tasarımınız farklı olmalı. İyi bir tasarım rakipleriniz arasından sıyrılmanızı sağlar.
  • - Asetat baskı tasarımınızda önce hangi renklere yer vereceğinizi belirleyin. Logonuzda bulunan renkleri kullanmak göze daha hoş görünecektir.
Referanslarımız