Yükleniyor
Katalog
Katalog
Katalog
Katalog

Katalog


Katalog Hakkında

Ürünleriniz ve Hizmetleriniz için Katalog

Katalog ile ürünleriniz ya da hizmet verdiğiniz alanlar konusunda ayrıntılı bilgiyi potansiyel müşterilerinize sunmanın yolu profesyonel bir katalog sahibi olmaktan geçer. Ürünlerinizi ve öne çıkarmak istediğinizi ayrıntılı bir biçimde inceleme olanağı sunan katalog baskı kendinizi net bir şekilde anlatma, kurumsal kimliğinizi öne çıkarma işlevi görür müşterinizin ihtiyacı olan bilgileri kısa ve öz biçimde sunar.


Katalog Sahibi Olmanın Önemi

Katalog Firma Yüzünüz İçin Önemli Bir Tanıtımdır.

Katalog sahibi olmak firmanız için önemlidir çünkü, gerek müşteri ziyaretinde, gerekse ofisinize gelen ziyaretçilerin inceleyebilecekleri bu yayınlar, firmanızın ön yüzüdür.


MD Dijital ile Katalog

Hemen Katalog Sipariş Edin

Dilediğiniz sayfa sayısını katalog seçiminizi yaptıktan ve adedi belirledikten sonra MD Dijital üzerinden baskıya hazır olan katalog tasarımınızı bize iletmeniz yeterli. Katalog siparişinizi oluşturmanız bu kadar kolay.


Kurumsal İhtiyaç Katalog

Katalog siparişinizi oturduğunuz yerden hızlıca verebilirsiniz.

MD Dijital profesyonelliği ile hizmet verirken, kurumsal ihtiyaçları hızlı ve kolay bir şekilde giderebilmenize yardımcı olur kaliteli ve hızlı online matbaa hizmetini de aynı anda sunmaktadır


Katalog Siparişi Öncesi Dikkat Edilmesi Gerekenler

  • - Katalog tasarımınız için başka firmaların katalog tasarımlarını inceleyerek örnek tasarımlar hakkında fikir sahibi olabilirsiniz. Özellikle rakip firmalarınızın katalog çalışmalarını incelemek, öne çıkarmanız ya da farklılaşmanız için gereken noktaları fark etmenize olanak sağlar.
  • - Katalog tasarımınızı yaparken kurumsal kimliğinize uyumlu çizgide ilerlemeye gayret etmelisiniz.
  • - Katalog tasarımında ürün gamınızı tam olarak yansıtıp yansıtmadığından emin olmalısınız.
  • - Katalog tasarımınızda müşterilerinizin öncelikli olarak ihtiyaç duyacağı bilgileri öne çıkarın.
  • - Müşterilerin dönem dönem farklı ihtiyaçları olduğunu unutmayın sezon trendlerine uygun bir katalog hazırlayın. Ürün ve hizmetleriniz için tek bir katalog hazırlamak yerine, her sezona özel katalog hazırlayarak daha ayrıntılı bilgiye yer verebilirsiniz.
  • - Katalog tasarımını fotoğraf ve grafiklerle desteklemeniz, doyurucu bir bilgi akışı sağlamanıza ve ürünlerinizin müşteriler tarafından daha rahat anlaşılmasına yardımcı olur.
Referanslarımız