Yükleniyor
Spiral Cilt
Spiral Cilt
Spiral Cilt
Spiral Cilt

Spiral Cilt

Dilediğimiz kadar dijital hayata müdahil olalım, spiral cilt her zaman önemini korumaya devam edecek. Çünkü profesyonel hayatın vazgeçilmez bir unsuru olan spiral cilt bir firma çalışanının sahip olması gereken fazlaca kağıt belgelerin topluca durmasını sağlayan bir üründür. Toplantılarda, iş dünyasına dair etkinliklerde, fuarlarda, iş yemeklerinde ve iş dünyasının daha pek çok noktasında spiral cilt her zaman aktif olarak kullanılır.


İş Dünyasında Spiral Cilt

Tüm işletmeler ve çalışanlar için akla gelen ilk ürün spiral cilt olma özelliğini taşır.

Föy haline getirilmiş sayfalarda spiral telinin geçebileceği deliklerin açılmasıyla yapılan spiral cilt, genellikle takvim, defter ve katalog gibi çalışmalarda tercih edilir. MD Dijital'de gelişmiş sipral cilt makineleri ile seri üretim yapılabilir.


Spiral Cilt Yapımı

Spiral cilt ürünü sektöründe en çok kullanılan üründür.

MD Dijital sizlere çok kısa sürede spral cilt işlemi yapabilir. Spiral cilt de alt ve üst kısıma asetat veya karton konularak ciltin daha dayanıklı olması sağlanır. Sipral cilt yapılacak baskılarda sipral yerinin ayarlanıp görsele girmemesine dikkat edilmesi gerekir.


MD Dijital'de Spiral Cilt

Profesyonel tasarımlar, uzman ekibimiz ile spiral cilt buluşuyor.

Türkiye’nin en büyük dijital baskı ve ozalit firması MD Dijital'den vereceğiniz spiral cilt baskı siparişleri hem uygun fiyatlı hem de kaliteli olarak sizlere sunulur. Spiral cilt yanı sıra yüzlerce baskı ürünü yine MD Dijital güvencesi ve uygun fiyat avantajı ile hizmetinize sunulur.


Nasıl Spiral Cilt Sahip Olurum ?

MD Dijital ile spiral cilt sahibi olmak oldukça kolaydır.

Öncelikle istediğiniz spiral cilt özelliklerini belirlemelisiniz. Ardından sizin için tasarlayacağımız spiral cilt tasarımlarını görmek için bekleyin. Eğer, spiral cilt özelliklerini nasıl belirleyeceğiniz konusunda bilgi almak istiyorsanız şu yazımızı okuyarak bilgi alabilirsiniz.

Spiral Cilt Baskı Siparişi Öncesi Dikkat Edilmesi Gerekenler

  • - Spiral Cilt tasarımınız farklı olmalı. İyi bir tasarım rakipleriniz arasından sıyrılmanızı sağlar.
  • - Logonuza spiral cilt mutlaka yer vermelisiniz.
  • - Başka spiral cilt tasarımlarını inceleyerek size ilham verecek alternatiflere göz atın. Yeni fikirlerin kafanızda canlandığına tanık olacaksınız.
  • - Spiral cilt tasarımınızda önce hangi renklere yer vereceğinizi belirleyin. Logonuzda bulunan renkleri kullanmak göze daha hoş görünecektir.
  • - İletişim bilgilerinizin tam ve eksiksiz olduğuna emin olun. Göreviniz, telefon numarası, e-posta ve adres bilgileri spiral cilt için en temel öğelerdir.
  • - Firmanızın sosyal medya hesaplarınada spiral cilt yer verebilirsiniz. Twitter ve Facebook gibi sürekli kullandığınız online iletişim mecraları varsa, logolarıyla sade bir bilgi olarak geçebilirsiniz. Bu sayede yeni tanıştığınız kişiler firmanızla her zaman iletişim halinde kalabilir.
Referanslarımız