Yükleniyor
Fotoblok
Fotoblok
Fotoblok
Fotoblok

Fotoblok Baskı

Fotoblok baskı, 3, 5 ve 10 mm kalınlığında olup baskısı alınan afiş ya da posterin arkasına yapıştırılan yarı sert bir malzemeden kullanılır. Bunun yanı sıra Fotoblok baskı iç mekânda kullanılmaktadır. Toplantılarda, iş dünyasına dair etkinliklerde, fuarlarda, iş yemeklerinde ve iş dünyasının daha pek çok noktasında fotoblok baskı her zaman aktif olarak kullanılır.


Fotoblok baskı önemi

Fotoblok baskı reklam ürünlerinden akla gelen ilk ürün olma özelliğini taşır.

Üzerine laminasyon uygulandığında kırılma ve buruşma gibi dış etkenlerden kendini korumakta ve uzun süre kullanılabilmekte. Fotobloklu afişler posterler arkasına çift taraflı bant veya silikonla kolayca duvara, cama yapıştırılabilir ya da ayaklık takılarak yerde kolayca durması sağlanır. Fotoblok yapılmış afişler posterler için ekstra çerçeveye ihtiyaç yoktur.


Sektörde Fotoblok Baskı

Fotoblok baskı ürünü reklam sektöründe en çok satılan üründür.

Kalite ve fiyat konusunda verimli bir çalışma yapan yer bulmak oldukça zordur. Fotoblok baskı Folyo'ya basılan görsellere daha sağlam ve kolay montaj imkanı sağlamaktadır. Aynı zamanda evinizde ofisinizde ve birçok yerde tablo olarakta kullanabilirsiniz. Fotoblok baskı arkası yapışkanlı bir malzeme olan folyolar, dijital baskı makinaları ile basılarak her türlü düz ve pürüzsüz zemine yapıştırılarak uyglama yapılır.


MD Dijital'de Fotoblok Baskı

Fotoblok baskı ürünleriniz uzman ekibimiz ile buluşuyor.

Türkiye’nin en büyük dijital baskı ve ozalit firması MD Dijital'den vereceğiniz fotoblok baskı siparişleri hem uygun fiyatlı hem de kaliteli olarak sizlere sunulur. Fotoblok baskı yanı sıra yüzlerce baskı ürünü yine MD Dijital güvencesi ve uygun fiyat avantajı ile hizmetinize sunulur.


Nasıl Fotoblok Baskı Sahip Olurum ?

MD Dijital ile fotoblok baskı sahibi olmak oldukça kolaydır.

Öncelikle istediğiniz fotoblok baskı özelliklerini belirlemelisiniz. Ardından sizin için tasarlayacağımız fotoblok baskı tasarımlarını görmek için bekleyin. Eğer, fotoblok baskı özelliklerini nasıl belirleyeceğiniz konusunda bilgi almak istiyorsanız şu yazımızı okuyarak bilgi alabilirsiniz.

Fotoblok Baskı Siparişi Öncesi Dikkat Edilmesi Gerekenler

  • - Fotoblok baskı tasarımınız farklı olmalı. İyi bir tasarım rakipleriniz arasından sıyrılmanızı sağlar.
  • - Başka fotoblok baskı tasarımlarını inceleyerek size ilham verecek alternatiflere göz atın. Yeni fikirlerin kafanızda canlandığına tanık olacaksınız.
  • - Fotoblok baskı tasarımınızda önce hangi renklere yer vereceğinizi belirleyin.
  • - Firmanızın sosyal medya hesaplarınada fotoblok baskı ürünlerinize yer verebilirsiniz.
Referanslarımız