Yükleniyor
Sticker-Etiket
Sticker-Etiket
Sticker-Etiket
Sticker-Etiket

Sticker / Etiket

Sticker / Etiket pazarlama için sık kullanılan üründür. Dış mekân hem de iç mekanlarda sıklıkla kullanılmaktadır. Sticker / Etiket üzerine basılan ürün ile markanızı birçok mekânda uzun süre pazarlayabilirsiniz. Sticker / Etiket dilediğiniz alanda dilediğiniz ölçü seçeneği ile bastırabilirsiniz.


İş Dünyasında Sticker / Etiket

Tüm işletmeler için sticker / etiket

Sticker / Etiket yapışkanları kuvvetli olduğundan ötürü markanızı daha uzun süreler kullanım alanlarınızda temsil edecektir. Kaliteli ve uygun fiyatlı sticker / etiket baskı için Md Dijital avantajlarını tercih edebilirsiniz.


Sticker / Etiket Özellikleri

Sticker / etiket ürünü reklamlarınızda önemli rol oynar.

Sticker / Etiket ölçüsünü seçerken kullanım alanını dikkat etmelisiniz. Mesela dış mekanlarda sticker / etiket ile bir kullanım yapacak ve tasarım içerisinde birçok bilgiye yer verecekseniz eğer, büyük bir ebatta baskı yaptırmanız faydalı olacaktır. Sticker / Etiket için seçtiğiniz ebata göre tasarım içerisindeki verilecek bilgi miktarını belirlemeniz gerekiyor. Tasarımı yaparken uygun ölçüleri kullandığınıza emin olun.


MD Dijital'de Sticker / Etiket

Profesyonel tasarımlar, uzman ekibimiz ile sticker / etiket buluşuyor.

Türkiye’nin en büyük dijital baskı ve ozalit firması MD Dijital'den vereceğiniz sticker / etiket baskı siparişleri hem uygun fiyatlı hem de kaliteli olarak sizlere sunulur. Sticker / etiket yanı sıra yüzlerce baskı ürünü yine MD Dijital güvencesi ve uygun fiyat avantajı ile hizmetinize sunulur.


Nasıl Sticker / Etiket Sahip Olurum ?

MD Dijital ile sticker / etiket sahibi olmak oldukça kolaydır.

Öncelikle istediğiniz sticker / etiket özelliklerini belirlemelisiniz. Ardından sizin için tasarlayacağımız sticker / etiket tasarımlarını görmek için bekleyin. Eğer, sticker / etiket özelliklerini nasıl belirleyeceğiniz konusunda bilgi almak istiyorsanız şu yazımızı okuyarak bilgi alabilirsiniz.

Sticker / etiket Baskı Siparişi Öncesi Dikkat Edilmesi Gerekenler

  • - Sticker / etiket tasarımınız farklı olmalı. İyi bir tasarım rakipleriniz arasından sıyrılmanızı sağlar.
  • - Başka sticker / etiket tasarımlarını inceleyerek size ilham verecek alternatiflere göz atın. Yeni fikirlerin kafanızda canlandığına tanık olacaksınız.
  • - Sticker / etiket tasarımınızda önce hangi renklere yer vereceğinizi belirleyin.
  • - Firmanızın sosyal medya hesaplarınada sticker / etiket yer verebilirsiniz.
Referanslarımız