Yükleniyor
Kartvizit
Kartvizit
Kartvizit
Kartvizit

Kartvizit

Dilediğimiz kadar dijital hayata müdahil olalım, kartvizit her zaman önemini korumaya devam edecek. Çünkü profesyonel hayatın vazgeçilmez bir unsuru olan kartvizit, bir firma çalışanının sahip olması gereken kurumsal bir kimliğidir. Toplantılarda, iş dünyasına dair etkinliklerde, fuarlarda, iş yemeklerinde ve iş dünyasının daha pek çok noktasında kartvizit her zaman aktif olarak kullanılır.


İş Dünyasında Kartvizit

Tüm işletmeler ve çalışanlar için akla gelen ilk ürün kartvizit olma özelliğini taşır.

Bu sebeble de iyi bir kartvizite sahip olmak sizinle aynı işi yapan kişi ve kurumlar arasından sıyrılmak açısından çok önemlidir. Örneğin, sektörünüzle ilgili bulunduğunuz bir etkinlikte insanlara iyi tasarlanmış bir kartvizit vermeniz sizi ve firmanızı onların gözünde daha kalıcı kılacaktır.


Kartvizit Basımı

Kartvizit ürünü matbaacılık sektöründe en çok satılan üründür.

Kartvizit ürünü matbaacılık sektöründe en çok satılan üründür. Bu sebeple kalite ve fiyat konusunda verimli bir çalışma yapan matbaa bulmak oldukça zordur. MD Dijital, Ozalit ve Dijital Baskı hayatınıza girmeden önce fiyat ve kalitenin birlikte müşteriye avantaj sağladığı bir matbaa bulmak oldukça zordu. Fakat MD Dijital hayatınıza girmesiyle artık müşteriler hem uygun fiyatlı hem de kaliteli baskı ürünlerine çok daha kolay ulaşabilir hale geldiler.


MD Dijital'de Kartvizit

Profesyonel tasarımlar, uzman ekibimiz ile kartvizitlerinizle buluşuyor.

Türkiye’nin en büyük dijital baskı ve ozalit firması MD Dijital'den vereceğiniz kartvizit baskı siparişleri hem uygun fiyatlı hem de kaliteli olarak sizlere sunulur. Kartvizitin yanı sıra yüzlerce baskı ürünü yine MD Dijital güvencesi ve uygun fiyat avantajı ile hizmetinize sunulur.


Nasıl Kartvizite Sahip Olurum ?

MD Dijital ile kartvizit sahibi olmak oldukça kolaydır.

Öncelikle istediğiniz kartvizit özelliklerini belirlemelisiniz. Ardından sizin için tasarlayacağımız kartvizit tasarımlarını görmek için bekleyin. Eğer, kartvizit özelliklerini nasıl belirleyeceğiniz konusunda bilgi almak istiyorsanız şu yazımızı okuyarak bilgi alabilirsiniz.

Kartvizit Baskı Siparişi Öncesi Dikkat Edilmesi Gerekenler

  • - Kartvizit tasarımınız farklı olmalı. İyi bir tasarım rakipleriniz arasından sıyrılmanızı sağlar.
  • - Logonuza kartvizitinizde mutlaka yer vermelisiniz.
  • - Başka Kartvizit tasarımlarını inceleyerek size ilham verecek alternatiflere göz atın. Yeni fikirlerin kafanızda canlandığına tanık olacaksınız.
  • - Kartvizit tasarımınızda önce hangi renklere yer vereceğinizi belirleyin. Logonuzda bulunan renkleri kullanmak göze daha hoş görünecektir.
  • - İletişim bilgilerinizin tam ve eksiksiz olduğuna emin olun. Göreviniz, telefon numarası, e-posta ve adres bilgileri kartvizit için en temel öğelerdir.
  • - Firmanızın sosyal medya hesaplarınada kartvizitte yer verebilirsiniz. Twitter ve Facebook gibi sürekli kullandığınız online iletişim mecraları varsa, logolarıyla sade bir bilgi olarak geçebilirsiniz. Bu sayede yeni tanıştığınız kişiler firmanızla her zaman iletişim halinde kalabilir.
Referanslarımız