Yükleniyor
Amerikan Cilt
Amerikan Cilt
Amerikan Cilt
Amerikan Cilt

Amerikan Cilt

Dilediğimiz kadar dijital hayata müdahil olalım, amerikan cilt her zaman önemini korumaya devam edecek. Çünkü profesyonel hayatın vazgeçilmez bir unsuru olan amerikan cilt bir firmada herzaman karşılaşabileceğiniz bir üründür. Toplantılarda, iş dünyasına dair etkinliklerde, fuarlarda, iş yemeklerinde ve iş dünyasının daha pek çok noktasında amerikan cilt her zaman aktif olarak kullanılır.


İş Dünyasında Amerikan Cilt

Tüm işletmeler ve çalışanların vazgeçilmezi amerikan cilt

Amerikan cilt tutkallı cilttir. Bu yöntemle amerikan cilt için formalar birleştirilir ve plastik tutkalla sırtlarından birbirlerine yapıştırılır. Amerikan cilti daha da sağlamlaştırmak mümkündür. Amerikan cilt uzun süre kullanılması gerekli kitaplar ya da ajanda gibi yılın her günü kullanılması zorunlu olan ürünler dışında karton kapaklı ciltleme sistemleri geliştirilmiştir.


Amerikan Cilt Özellikleri

Amerikan cilt ürünü sektöründe en çok satılan üründür.

Bu sistem ülkemizde amerikan cilt türü olarak tanımlanmaktadır. Amerikan cilt makinesinde, harmanı çekilmiş formaların sırt kısmı özel tırtıllı bıçaklarla traşlanır, amerikan cilt bu bölüme tutkal sürülüp kapak takılarak preslenir. Günümüzde yüksek tirajlı (roman, öykü, ders kitabı vb) ürünlerde amerikan baskı ekonomik ve hızlı olması nedeniyle tercih edilir. Amerikan baskı kuşe kağıtların ciltlenmesinde tercih edilidir.


MD Dijital'de Amerikan Cilt

Profesyonel tasarımlar, uzman ekibimiz ile amerikan cilt buluşuyor.

Türkiye’nin en büyük dijital baskı ve ozalit firması MD Dijital'den vereceğiniz amerikan cilt baskı siparişleri hem uygun fiyatlı hem de kaliteli olarak sizlere sunulur. Amerikan cilt yanı sıra yüzlerce baskı ürünü yine MD Dijital güvencesi ve uygun fiyat avantajı ile hizmetinize sunulur.


Nasıl Amerikan Cilt Sahip Olurum ?

MD Dijital ile amerikan cilt sahibi olmak oldukça kolaydır.

Öncelikle istediğiniz amerikan cilt özelliklerini belirlemelisiniz. Ardından sizin için tasarlayacağımız amerikan cilt tasarımlarını görmek için bekleyin. Eğer, amerikan cilt özelliklerini nasıl belirleyeceğiniz konusunda bilgi almak istiyorsanız bizden bilgi alabilirsiniz.

Referanslarımız