Yükleniyor
Magnet
Magnet
Magnet
Magnet

Magnet Baskı

Magnet baskı markanızın en kısa özeti logo ve iletişim bilgilerinizin göz önünde olması, markanızın akıllarda kalması açısından önemli bir adımdır. Söz konusu görünürlüğü sağlamanın letişim bilgilerinizi müşterilerinizle kolayca paylaşmanın klasik ve etkili yollarından biri de magnet baskıdır.


İş Dünyasında Magnet Baskı

İşletmeler için akla gelen ürün magnet baskı özelliğini taşır.

Bilhassa mutfaklarda, buzdolapları ve davlumbaz gibi metal eşyaların üzerine yapıştırılan magnet baskı sayesinde müşterileriniz için telefon numarası ve adres arama sorunu ortadan kalkmış olur. Magnet baskı siparişi konusunda işe nereden başlayacağınızı bilmiyorsanız, MD Dijital üzerinden siparişinizi teyit edebilirsiniz, hem zamandan, hem de maliyetden tasarruf edebilirsiniz. Fazlaca uygun magnet baskı fiyatları ile siparişinizi verip, kaliteli magnet baskı tasarımlar elde edebilirsiniz..


Magnet Baskı Özellikleri

Magnet ürünü sektöründe çok fazla tercih edilen üründür.

Magnet baskı üzerinde yer almasını istediğiniz metin, telefon numarası veya adres gibi içeriklerin, kolay okunur bir font kullanarak yazıldığından emin olun. Magnet baskı tasarım dökümanınıza ekleyebileceğiniz içeriklerin gereğinden çok uzun olmaması, magnetlerinizin amacına ulaşması açısından yardımcı olacaktır. MD Dijital'in sunduğu en özel tasarımlarla, hızlı sipariş avantajlarından kolayca yararlanmak için bize ulaştırmanız yeterli olacaktır.


MD Dijital'de Magnet Baskı

Profesyonel tasarımlar, uzman ekibimiz ile magnet baskı buluşuyor.

Türkiye’nin en büyük dijital baskı ve ozalit firması MD Dijital'den vereceğiniz magnet baskı siparişleri hem uygun fiyatlı hem de kaliteli olarak sizlere sunulur. Magnet yanı sıra yüzlerce baskı ürünü yine MD Dijital güvencesi ve uygun fiyat avantajı ile hizmetinize sunulur.


Nasıl Magnet Sahip Olurum ?

MD Dijital ile magnet sahibi olmak oldukça kolaydır.

Öncelikle istediğiniz magnet özelliklerini belirlemelisiniz. Ardından sizin için tasarlayacağımız magnet tasarımlarını görmek için bekleyin. Eğer, magnet özelliklerini nasıl belirleyeceğiniz konusunda bilgi almak istiyorsanız şu yazımızı okuyarak bilgi alabilirsiniz.

Magnet Baskı Siparişi Öncesi Dikkat Edilmesi Gerekenler

  • - Magnet tasarımınız farklı olmalı. İyi bir tasarım rakipleriniz arasından sıyrılmanızı sağlar.
  • - Logonuza magnetlerinizde mutlaka yer vermelisiniz.
  • - Başka magnet tasarımlarını inceleyerek size ilham verecek alternatiflere göz atın. Yeni fikirlerin kafanızda canlandığına tanık olacaksınız.
  • - Magnet tasarımınızda önce hangi renklere yer vereceğinizi belirleyin. Logonuzda bulunan renkleri kullanmak göze daha hoş görünecektir.
  • - İletişim bilgilerinizin tam ve eksiksiz olduğuna emin olun. Göreviniz, telefon numarası, e-posta ve adres bilgileri magnet için en temel öğelerdir.
  • - Firmanızın sosyal medya hesaplarınada magnet yer verebilirsiniz. Twitter ve Facebook gibi sürekli kullandığınız online iletişim mecraları varsa, logolarıyla sade bir bilgi olarak geçebilirsiniz. Bu sayede yeni tanıştığınız kişiler firmanızla her zaman iletişim halinde kalabilir.
Referanslarımız